Masopust na Mayrau odchází z Podprůhonu 10. února 2018 v 13:00

27.01.2018 20:51
A je tu zase po roce Mayrau Masopust a příležitost si vyhodit z kopýtka, projevit svůj nahromaděný tvůrčí potenciál, tancem se poveselit, trochu ulítnout.

Sraz podprůhonského průvodu je v sobotu v 13:00 na náměstíčku Viktora Stříbrného.

Nicméně, přijďte již v pátek 9.2.2018 k Lohům, Kolmistrova 386, v 17:00 nebo později. Můžete si tu na sobotu splašit masku, pomoct nám vytvořit další masky a samozřejmě se dobře pobavit.

Oprášíme masky z minulých ročníků, které potřebují najít nové nositele. Máme Bakcha, Smrtku, Klibnu, Medvěda. Zvládneme vytvořit nějakou novou tradiční masopustní masku? Bude skvělé, když s sebou přinesete jakýkoliv materiál a nástroje na tvoření - štetce, barvy, lepidla, látky, pásky, dráty, sichrhajcky, nůžky, řezáky,... A nejlepší bude, když spolu nápady probereme předem.

A nezapomeňme na múziku! Půjde s námi loňská kapela pod vedením Lenky Harigelové, ale akustický dojem během pochodu nezanedbejme. Jsou vítány trubky a trumpety, dudy, vozembouchy, řehtačky, dupák i heligonka.

Napište nám své náměty na    spolek@podpruhon.cz

pf 2018

01.01.2018 15:34

Sousedský Silvestr v Šest

24.12.2017 11:58

SOUSEDÉ!

Přijďte si s námi popřát vše dobré do nového roku a připít na Silvestra v ŠEST hodin (samozřejmě, přijďte o trochu dřív) na náměstíčko Viktora Stříbrného. Svařák bude, jen si vezměte hrneček! Těšíme se nashle!