Kladenský Betlém

02.12.2018 16:21

Vážení sousedé!

Nad Podprůhonem deka a déšť. Fotografovat panorama budeme v pondělí nebo v úterý.

Nicméně, pokud nebude pršet moc moc, pojďme se sejít na rohu Ant. Suchého a Ostrovecké pokochat se Kladenským Betlémem.

ROZSVIŤME KLADENSKÝ BETLÉM

26.11.2018 16:23

KLADENSKÝ BETLÉM

Vážení sousedé!

Zapojte se do ojedinělého fotografického projektu. Podprůhon hrdě nese přízvisko "Kladenský Betlém". Pojďme ho zhmotnit! Jak se můžete zapojit?

Nainstalujte vánoční osvětlení o první adventní neděli a nasměrujte ho směrem na Ostrovec, pokud to dispozice Vašeho domu dovolí. Oblast Podprůhonu, kterou zhruba budem snímat, na fotografii pod textem.

Rozsviťte 2. prosince před 17 hodinou. (V případě špatného počasí, focení posuneme. Nechte, prosíme, rozsvíceno po celý první adventní týden. Aktuální info najdete zde, na FB, nebo na tel: 608051781.)

Pokud máte nápady na další světelné efekty, pochlubte se nám. Můžeme je realizovat společnými silami.

Výsledkem bude panaromatická pohlednice. Budeme moc rádi, pokud si ji zakoupíte. Bude k dispozici v Podprůhonu (místo a čas oznámíme zde), v městském Infocentru a v e-shopu Halda. Využijte ji jako vánoční a novoroční přání a překvapte své známé a obchodní partnery klasickou vánoční pohlednicí. (Členové Spolku Podprůhon dostanou tři pohlednice zdarma.)

Lampiónový průvod - fotogalerie

26.11.2018 16:16

16. listopadu 2018 - nekončící had se vine z náměstí Starosty Pavla, hlavní třídou do Podprůhonu. Pod zdravotní školou způsobujeme dopravní kalamitu, ale díky Městské policii se vše obejde bez nervů a klaksonů. Na hřišti Bukovka čeká kapela Mr. Professor, ohnivá show Kuby Václavoviče, ohňostroj, buřty na ohni, svařák. Hloučky slaví až do brzkých ranních hodin.
Letos jsme poprvé zařazeni do sérií akcí k listopadovému výročí Festival Svobody.

fotogalerie Tomáše Fencla zde

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Podprůhonské Letní Kino

Pojďte si užít atmosféru letního kina do amfiteátru v Podprůhonu! V pátek 4. srpna promítáme novou českou komedii Špunti na vodě. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Výstava plastik a kreseb Viktora Stříbrného v Mayrau

Vernisáž k výstavě je v neděli 29.1.od 15 hodin.

Květinová výstava

Chcete se i na podzim potěšit krásou květů? Pak se určitě zastavte, ve dnech 22.-25. září, na výstavě ČZS v zahrádkářské osadě v Podprůhonu. Seznam vystavujících je na pozvánce.

6.ročník běhu do schodů

Připravte se, znovu poběžíme do schodů, v pátek 9. září, v 17. hodin.

Ukliďme Bukovku - 16.4.2016

Pojďme uklidit Bukovku, stráň pod ulicí Pod Zámkem, která by jednou mohla být parkem! Původní sad Bukovka je zarostlá džungle se spoustou komunálního odpadu. Spojili jsme své síly se spolkem Halda a jednáme s dalšími. Chceme zapojit veřejnost. V rámci celostátní akce Ukliďme Česku a s podporou MMK...

<< 1 | 2