Projednání nového územního plánu Kladna - beseda

11.12.2011 23:02

Přijďte se ptát a diskutovat!

V pondělí 19. prosince od 18:00 hodin se v zasedací místnosti Magistrátu města Kladna (přízemí) koná BESEDA K NOVÉMU ÚZEMNÍMU PLÁNU, pořádaná Okresní hospodářskou komorou Kladno ve spolupráci s Magistrátem města Kladna.

Účastníci této besedy budou mít možnost vznést dotazy k navrhovanému územnímu plánu, které zodpoví zástupci magistrátu za účasti primátora města Kladna ing. Dana Jiránka a náměstka primátora ing. Miroslava Bernáška. Hlavním důvodem uspořádání této besedy je možnost vyjádřit se ke stávajícímu návrhu územního plánu, vznesení připomínek a návrhů k doplnění konceptu územního plánu. Vaše návrhy mohou být zapracovány do konečné podoby návrhu.

Zúčastnit se besedy může kdokoli. Pozvěte proto i vaše známé, o kterých si myslíte, že by měli k tomuto tématu co říci!

Pro účast je nutné se přihlásit, a to paní Ing. Vášové z Okresní hospodářské komory Kladno, nám. Sítná 3106, 272 01 Kladno, Tel: +420 312 661 616, e-mail: info@ohkkladno.cz.

(Tato informace byla převzata z webu https://www.ohkkladno.cz)

Fotografie z lampionového průvodu

20.11.2011 14:51

Ve čtvrtek 17. listopadu 2011 se vydal ulicemi Podprůhonu početný lampionový průvod. Světélkující had se propletl ulicemi Na Stráni, Kolmistrova, V. Burgra, Havířská, Bukovská, Hluboká a Rudolfa Knotka na dětské hřiště v Bukovce, kde bylo připraveno občerstvení a oheň. Napočítali jsme 96 účastníků.

Moc děkujeme všem za účast a Katce Jůzové za pečlivou přípravu a organizaci.

Fotografie zde.

Lampionový průvod

01.11.2011 14:27

Srdečně vás zveme na Lampionový průvod ve čtvrtek 17. listopadu 2011. Začínáme na nám. Svobody u tiskárny "A centrum" v 17 hodin. Prokličkujeme Podprůhonem a akce bude ukončena na hřišti Bukovka, kde bude připraven oheň na ohřátí a za drobný peníz si budete moci dát občerstvení. Těšíme se!