Pozvánka na veřejnou prezentaci projektu Nové Kladno

11.09.2011 11:07

Vážení sousedé,

rád bych vás pozval na další akci organizovanou Spolkem Podprůhon - na veřejnou prezentaci a diskusi k plánovanému projektu šestipodlažního multifunkčního domu na náměstí Svobody.

Bezesporu se jedná o projekt, který se nás bezprostředně dotýká, nejdříve ve fázi stavby a později každodenní fungovaní bloku. Snažíme se získat informace "od zdroje". Účast přislíbil koordinátor projektu, architekt i investor.

Navíc si myslím, že se otevírá možnost na tomto setkání uvést představitele projektu do reality našeho života a sdělit naše obavy s projektem spojené, pokud takové jsou.

Pro více informací si můžete prostudovat přiložený soubor s investičním záměrem: NOVÉ KLADNO - INVESTIČNÍ ZÁMĚR.pdf (3 MB)

Těším se na vaši účast a předem zaslané dotazy (bude jim dána přednost v zodpovězení).

Naší účastí dáme najevo svůj zájem o dění okolo nás. Zároveň vás prosím o pomoc s propagací akce. Ze zkušenosti víme, že osobní pozvání funguje nejlépe, proto prosím, řekněte o akci svým známým, které by mohla zajímat.

Preji hezký den,
Vladimír Líba