Běh pro republiku je minulostí

23.09.2018 22:13

Osmý Běh do schodů se konal minulou sobotu 22.9. Účastnický rekord - 99 běžců. Dramata o první příčky ve všech kategoriích a osobní dramata před posledním, nejstrmějším schodištěm.

Děkujeme za účast všem běžcům, S.E.B.U., Labyrintu, Tvrzi Libušín za zajímavé sportovní disciplíny, Milanu Iléšovi, Adéle Zejfertové a Sunny Swing Orchestra a večerním Dutý ale Frý za skvělou muziku.

V neposlední řadě děkujeme generálnímu partnerovi - firmě Acerostar a Magistrátu města Kladna za finanční podporu. Ceny pro účastníky věnovali: Dr. Oetker, Tiskárna Peroutka, Stavebniny DEK, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a Toi Toi.

Výsledky můžete stáhnout  zde

Celá fotogalerie je k prolistování zde

Běh pro republiku již tuto sobotu!

18.09.2018 22:25

Generální partner akce:

Ceny do soutěže věnovali:

Letošní Běh do schodů v sobotu a ve velkém

27.08.2018 17:17

Tradiční zářijovou akci Spolku Podprůhon Běh do schodů jsme pro letošní stoleté výročí nafoukli. A to hlavně díky našemu partnerovi, firmě Acerostar.

Přijďte si užít sportovní a kulturní odpoledne Běh pro republiku v sobotu 22. září 2018 do Podprůhonu na hřiště Bukovka.

Program akce:

14 - 15 hod             Běh do schodů - děti
15 - 16 hod             Písničkáři z Klubu Můz
16 - 17 hod             Běh do schodů - dospělí
17 - 18 hod             Adéla Zejfartová a Sunny Swing Quartet
18 hod                    Vyhlášení vítězů běhu
18:30 - 19:30 hod   Adéla Zejfartová a Sunny Swing Orchestra
20 hod                    Dutý ale Frý

Doprovodný sportovní program:
S.E.B.U. spolek evropských bojových umění - lukostřelba, vrhání nožů
Labyrint - soutěže pro děti

Po celou dobu akce bude k dispozici občerstvení a večer tradiční pečení špekáčků.

Generální partner akce: